انتخاب زبان  :  فارسی | English

 
 

کتاب {اینفوگرافی فواصل مهم در بازرسی گاز ساختمان} تالیف آقای مهندس فرشاد سرایی به چاپ رسید. این کتاب توسط انتشارات سها منتشر گردیده است **** صدور خدمات مهندسی در زمینه طراحی تاسیسات مکانیک و چیدمان آشپزخانه صنعتی با ظرفیت تولید ۳۰۰۰ وعده غذا در هر شیفت کاری به کشور آمریکا ، ایالت ایلینوی ، شهر شیکاگو توسط دکتر فرشاد سرایی **** کتاب {اصول طراحی ساختمان های سبز} تالیف آقای مهندس فرشاد سرایی به چاپ رسید. این کتاب توسط انتشارات بهتا پژوهش منتشر گردیده است ***** کتابهای {اصول طراحی آشپزخانه های صنعتی} ، {شناسایی مخاطرات فرآیندی به روش HAZOP STUDY} و {انتخاب جنس در لوله کشی صنعتی} نوشته آقای مهندس فرشاد سرایی به چاپ رسیدند. این کتابها توسط انتشارات نگارنده دانش منتشر گردیده اند ***** به کانال ما در تلگرام بپیوندید تا از آرشیو پر بار فنی در زمینه مهندسی مکانیک بهره مند شوید

 
تماس با ما
مشاغل
کتب و مقالات
نمایشگاه
گواهینامه‌ها
پروژه‌ها
درباره ما
صفحه اصلی
 
               
               
                         
 
 
 
 
صفحه خوش‌آمدگویی
 
 


بواسطه افزايش روزافزون پروژه هاي نفت، گاز، پتروشيمي , نيروگاهي و عمرانی در سطح کشور و اولويت توسعه اين مراکز در برنامه هاي سازندگي دولت ، تامين نيروي انساني متخصص و متعهد جهت انجام کارهاي مهندسي ، خريد ، اجرا و راه اندازي این پروژه ها در داخل کشور یکی از مهمترين اهداف جامعه مهندسين ، پيمانکاران و کارفرمايان بشمار مي رود .

شرکت مهندسی پتروپالامحور با بهره گیری از نیروهای مستعد و با تجربه در زمینه طراحی پروژه هاي نفت، گاز، پتروشيمي، نيروگاهي، صنعتی و عمرانی، آماده ارائه خدمات مهندسی با بهترين کيفيت و در کوتاه ترین زمان ممکن به کارفرمايان محترم می باشد.

هدف و خط مشی مدیریت شرکت مهندسی پتروپالامحور، جلب رضایت کارفرمایان محترم با بکارگیری بهترین نیروهای متخصص ، رعایت کدها و استانداردهای بین المللی و ملی ، رعایت کامل برنامه زمانبندی پروژه و ارائه خدمات مهندسی با بالاترین سطح کیفیت می باشد.

مدیران شرکت بر این باورند که برآیند اصول فوق به همراه پیشنهاد قیمت مناسب و منطقی، اعتماد و رضایت کارفرمایان محترم را جلب خواهد نمود.

 
 
 
 
 
کلیه حقوق و امتیازات این سایت محفوظ و متعلق به شرکت پترو‌ ‌پالا‌محور می باشد